Álláslehetőség a sportcsarnokban

2021. július 19., hétfő, 09:09

Munkatársat keresnek a Monor Városi Sportcsarnokba takaritó munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Irodahelyiségek, raktárak, folyosók, előterek, egyéb helyiségek, öltözők, konyha, vizesblokkok napi takarítása, ellenőrzése és tisztán tartása
  • Hulladék rendszeres ürítése
  • Általános rend fenntartása
  • Mindennapos higiénikus környezet biztosítása
  • Takarítószerek mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése
  • Időszakosan ablakok tisztítása, lelátók takarítása, nagytakarítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés képessége
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Igényes, tiszta, minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás, dolgozni akarás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Bejelentett munkaviszony
  • Minőségi eszköz/szerszámpark
  • Munkaruha, védőeszköz

Önéletrajzaikat várjuk a monorisportcsarnok@gmail.com e-mail címre vagy személyesen a 2200 Monor, Balassi Bálint utca 25. (Sportcsarnok épülete)

Jelentkezési határidő: 2021. július 28.

Tervezett kezdés dátuma: 2021. augusztus 2.