Bilincs a díler csuklóján

2026. július 30., csütörtök, 15:08

A Monori Rendőrkapitányság nyomozói a TEK támogatásával fogták el azt a 47 éves férfit, aki a gyanú szerint hónapokon át árusított különféle kábítószereket Monoron.

Az eddig beszerzett információk szerint a gyanúsított 2025 decembere óta több vásárlónak adott el különböző tiltott szereket, köztük kristályt, pentakristályt, marihuánát és speedet. Az is kiderült, hogy a drogért nem mindig készpénzzel fizettek: egyes esetekben feltételezhetően bűncselekményekből származó használati tárgyak kerültek a dílerhez.

A házkutatás során a nyomozók digitális mérleget, alufóliába csomagolt kábítószergyanús port, egy riasztófegyvert, valamint több, feltehetően bűncselekményből származó tárgyat foglaltak le.

A férfit a zsaruk kábítószer-kereskedelem miatt hallgatták ki, a bíróság pedig elrendelte letartóztatását.

Az eredeti poszt az alábbi linken megtekinthető: https://www.facebook.com/share/v/1F7NDAyT2n/