Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2020. október 14., szerda, 10:03

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

 

Rendelési szünetek

2020.10.23-án a rendelések szünetelnek, a rendelőintézet zárva tart.

sürgős esetben ügyelethez lehet fordulni!

 

Bőrgondozó

Dr. Schmidt Helga rendelése 10.05-10.13-ig szünetel.

 

Mammográfia

10.22-én 8-15 óráig lesz.

 

Ultrahang

10.22-én szünetel.

 

Pszichiátria

Dr. Szabó János rendelése 10.20-10.22-ig szünetel.

 

Sebészet-Traumatológia-Plasztikai sebészet

10.19-ig Dr. Bálint Zoltán rendelései szünetelnek.

 

2020.10.16-án (pénteken) és 10.20-án (kedden) továbbképzés miatt az alábbi rendelések SZÜNETELNEK:

 

         MAMMOGRÁFIA

         TRAUMATOLÓGIA

         TÜDŐGONDOZÓ

         TÜDŐSZŰRÉS

 

RÖNTGEN 10.16-án SZÜNETEL, 10.20-án 13-30-IG LESZ!

 

Urológia

Dr. Pánovics József rendelése 10.14-én szünetel.

 

Szakorvoshoz kötött gyógyszer felírását lehetőleg e-mailen (titkarsag.monor@bajcsy.hu) vagy telefonon kérje!

Szájmaszk viselése a rendelő területén kötelező!

Láz, köhögés, fulladás esetén a beteget csak az előzetes háziorvosi szűrés megtörténtét is igazoló beutalóval fogadhatjuk!

Minden korábban kiadott  gyógyszerszedési javaslat a járványveszélyt követő 90 napig érvényes marad, megújítást kérni tehát nem kell!