Közjegyzőhelyettesi állás

2020. január 20., hétfő, 09:50

ÁLLÁSHIRDETÉS
Pozíció

2008. óta működő közjegyzői iroda Monor székhellyel közelmúltban szakvizsgázott, de
nem pályakezdő, jogászt keres közjegyző-helyettesi munkakörbe.
Feladatok:
közjegyzői ügyek intézése valamennyi ügykörre (okiratok, nemperes eljárások,
hitelesítések) kiterjedően
ügyfelekkel történő kapcsolttartás, felvilágosítás nyújtása
Elvárások:
jogi diploma továbbá jogi szakvizsga megléte
Microsoft Word és Excel felhasználó szintű ismerete, rutinos használata
felelősségteljes, pontos és alapos munkavégzés
szakmai igényesség
elhivatottság
jó kommunikációs készség
terhelhetőség
megbízhatóság
monotonitás tűrő képesség
Előnyt jelent:
Monor vagy vonzás körzete szerinti településen lakás
jogi szakvizsga után néhány év gyakorlat
humorérzék
Amit kínálunk:
tanulási, gyakorlat szerzési lehetőség
stabil munkahely
Munkavégzési lehetőség családias, modern, vidám környezetben
Hosszú távú elköteleződési lehetőség
Munkavégzés helye: Monor
Munkaidő: heti 40 óra
Munkaidő-beosztás: az iroda nyitvatartási ideje szerint
Bérezés: megegyezés szerint
Jelentkezés módja: kizárólag e-mail-ben, fizetési igény megjelölésével, aktuális fotót is
tartalmazó önéletrajz helyettes@benczekozjegyzo.hu címre küldésével.