Ismét monori sportoló szerzett érmet felnőtt országos bajnokságon

2017. szeptember 4., hétfő, 13:00

A mögöttünk álló hétvégén Szegeden rendezték meg a felnőtt kajak-kenu országos bajnokságot, ahol a Lágymányosi Vízisport SE-ben evező monori Molnár Rebeka bronzérmet szerzett!

A fiatal sportoló korábban korosztályos világversenyeken szerepelt és a felnőtt válogatottban is bemutatkozott az idei versenyszezon elején. A második versenynapon, a kenu kettesek 500 méteres távján álltak rajthoz klubtársával Hertelendi Krisztinával, ahol bronzérmet szereztek. Rebeka másnap az egyéni verseny 200 méteres távján is indult, itt hatodik helyet ért el. Teljesítményéhez gratulálunk, reméljük, hogy a jövőben is hasonló jó szereplésről tudunk beszámolni vele kapcsolatban!

Molnár Rebeka (jobb szélső) és klubtársa bronzérmet szereztek az ob-n. Fotó: szegedma.hu