Folyamatosan zajlik az egyeztetés a Monori Szakorvosi Rendelőintézet felújításáról

2017. február 1., szerda, 10:00

Több körben tárgyalt már városunk vezetése a monori szakrendelő felújításáról az üzemeltető Bajcsy-Zsilinszky Kórház vezetésével.  A legutóbbi egyeztetésen Zsombok László polgármester, Darázsi Kálmán alpolgármester, valamint Rajki László, a Monori Városfejlesztő Nonprofit Kft. ügyvezetője vettek részt.  Olyan terveket egyeztettek az évente közel 200.000 beteget fogadó egészségügyi intézmény fejlesztéséről Dr. Szabadka Hajnalka orvosigazgatóval, dr. Radnai Zoltán igazgatóhelyettessel, dr. Kis Róbert gazdasági igazgatóval és az intézmény műszaki igazgatójával, melyek sikeres pályázatokkal és hatékony lobbival megtámogatva érezhetően és jelentősen javítja majd a betegellátás színvonalát városunkban.

Mint ismert Monor város önkormányzata a tavalyi év során önkormányzati forrásból, mintegy 34 millió forintból felújította a szakrendelő egyik szárnyát, mely azóta a helyi mentőállomás és a tüdőgondozó intézet új telephelye. Az akkori átadás alkalmával is elhangzott, hogy közös szándéka a monori városvezetőknek és az intézmény fenntartójának a közeljövőben a szakrendelő felújítása.