július 15. 19:00
Stand Up Comedy-Orosz Gyuri, Maksa Zoltán és Koleszár Henrietta estje
Vigadó Kulturális és Civil Központ (2200, Monor Kossuth Lajos u. 65-67.)
Tájékoztatjuk Monor város, Péteri és Vasad községek ingatlan tulajdonosait, hogy a KÖVÁL Nonprofit Zrt, mint közszolgáltató a kommunális szilárd hulladékkal kapcsolatos közszolgáltatás vonatkozásában számlázási jogosultsággal 2016. április 1-től a vonatkozó, és a Hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény előírásai szerint nem rendelkezik.
A törvény ezt a jogosítványt és kötelezettséget a Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt-nek (NHKV. Zrt.) adta meg, amely állami vállalat még nem készült fel a számlázásra és ebből adódóan várható, hogy az ingatlan tulajdonosok csak a 3. negyedév második felében kapják meg a 2. negyedév és 3. negyedév számláit.
Amennyiben az NHKV Zrt. és a KÖVÁL Nzrt. között a bérszámlázásra megállapodás születik, úgy átmenetileg az NHKV Zrt. nevében a KÖVÁL Nzrt. fogja a számlákat kibocsátani, melyek összege az NHKV Zrt. számlájára fog befolyni. A lakosság által fizetendő szolgáltatási díj mértéke a kormányzat tájékoztatása szerint nem fog változni.
Az eddigi műszaki tartalmú közszolgáltatást a KÖVÁL Nzrt. folyamatosan végzi, és a tulajdonos Monor Várossal együtt működve törekszik a közszolgáltatás fenntartására.
Kérjük a tisztelt ingatlan tulajdonosok türelmét és megértését az NHKV Zrt. nevében is!
KÖVÁL Nonprofit Zrt.
július 15. 19:00
Vigadó Kulturális és Civil Központ (2200, Monor Kossuth Lajos u. 65-67.)
július 20. 08:00
Művelődési Ház (2200, Monor Bocskai u. 1.)
július 25. 13:00
Tavas Park
Az idei PikNik Mozi eseményen a Zootropolis 2. lesz látható 20:30-tól
Monor Városközpontjában várunk mindenkit augusztus 20-án, az államalapítás ünnepe alkalmából!
Programok:
16:00-tól népi gyermekjátékok és ügyességi játékok várják a kilátogatókat.
17:30-tól a Buborék Együttes gyermekkoncertje szórakoztatja a legkisebbeket.
19:00-kor Csernik Szende lábbábos, székely mesemondó előadása következik.
20:00-tól koncertet ad az Irie Maffia.
21:30-tól pedig DJ Huszár gondoskodik a hangulatról.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
Lapozzon bele!