Hónap képe - június

2016. június 15., szerda, 10:56

Vegyen részt Ön is szavazatával a megújult városi honlap szerkesztésében! A beküldött képek közül június hónapban is a legtöbb „tetsziket” gyűjtő kép lesz a hónap képe! A képekre városunk hivatalos facebook oldalán, az alábbi linkre kattintva szavazhat: Hónap képe - június.

A szavazás június 29. éjfélig tart. A hónap utolsó napján mutatjuk be a nyertes képet és szerzőjét, mely ezt követően a városi honlap Hónap képe rovatában szerepel. A szavazáson bárki részt vehet. A facebookon használt további érzelem kifejezésre alkalmas emotikonok nem számítanak.

Az Ön fotója is lehet a Hónap képe! Ehhez nem kell mást tennie, csak elküldenie kedvenc Monoron vagy Monorról készült fotóját. A nevezett képek közül minden hónapban közönségszavazással dől el, hogy kinek a képe szerepeljen városunk honlapján!