április 25. 14:00
Közös Út Cukorbetegek Egyesületének összejövetele
Művelődési Ház (2200, Monor Bocskai u. 1.)
A meccset Monor csapata kezdte jobban, és az első negyedórában szinte végig az ellenfél térfelén pattogott a labda. Ennek eredményeként a korai gól sem maradt el, a 19. percben Gólik Fruzsina kapott remek labdát, és nevéhez méltóan ziccerben nem is hibázott.
A Monor vezető találata után nem sokat változott a játék képe, a bajnokság listavezetője uralta a pályát, és a 39. percben egy Metis védelmi megingás után Gólik újabb góljával 2-0-ra növelte előnyét.
A szünetben Mészáros László edző, három cserével próbálta frissíteni bajban lévő csapatát, számításai pedig hellyel-közzel be is jöttek. A Metisnek megvoltak a lehetőségei a gólszerzésre, de a hálóba a nagyon erős utolsó 10 percük ellenére sem tudták bejuttatni a labdát, így 2-0-s győzelmével a Monor lett az I. Női Budapest Kupa győztese.

Forrás és fotó: pestifoci.hu
április 25. 14:00
Művelődési Ház (2200, Monor Bocskai u. 1.)
április 25. 15:00
Gazdakör (2200, Monor Dózsa György út 42.)
április 26. 08:00
Monor, Szent Orbán tér
Lapozzon bele!