Idén is Monoron halad keresztül a Nemzeti Bor Maraton

2016. május 16., hétfő, 10:35

A tavaly első alkalommal megrendezett országos verseny újdonságokkal szolgál az idei évben. A 22 magyar borvidéket érintő tíz napos programban felváltva szerepelnek kerékpáros és futó szakaszok.

A 74. szakasz Monor - Tápiószentmárton 29 km-es távjára kerékpáros nevezőket várnak. Az Ócsa felől érkező futók május 19-én délután érkeznek városunkba. Bár a versenyre egyénileg nevezhetnek, a helyi szervezők várják a monori érdeklődők jelentkezését helyben is. A versenyre nevezni a Nemzeti Bor Maraton weboldalán lehetséges, Monoron pedig az uszodában működő kerékpárboltban tudják részvételi szándékukat jelezni. További információ a versenyről a pincefalu weboldalán olvasható: Monori Pincefalu

További kötődése a versenynek városunkhoz, hogy a maratoni futó és kerékpárversenyen készült filmekkel nevezni lehet a Monori Bortárs Filmfesztiválra is! Részletek: Monori Bortárs Filmfesztivál