Április második hétvégéjén városi borverseny a gimnáziumban

2016. április 4., hétfő, 08:07

Április 9-én rendezik meg városunk és a környező települések legkomolyabb boros megmérettetését, a Monor Városi és térségi borversenyt. Fontos esemény ez városunk életében, hiszen a borok közül a legmagasabb pontszámot elérő, helyben készült bor lesz 2016-ban a város bora!

Lukácsy György, a 2015. Év Bora Monoron cím birtokosa

A József Attila Gimnázium, a Monor és Környéke Hegyközség valamint a Monor Környéki Strázsa Borrend által közösen szervezett versenyre a szokásoknak megfelelően fajtánként négy palack saját készítésű fehér, rosé vagy vörösborral lehet nevezni.

Az idén már 22. alkalommal megrendezésre kerülő versenyre április 8-án, 18 óráig lehet a borok leadásával nevezni József Attila Gimnáziumban. A borversenyt idén is közös vacsora követi. További részletek a szervező honlapján a www.strazsaborrend.hu oldalon