Városi szemétgyűjtés

2017. április 6. 13:00

Helyszín: Polgármesteri Hivatal (Monor, Kossuth L. u. 78-80.)

Az elmúlt években Monor is rendszeresen részt vett a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akcióban. Sikeres kezdeményezés volt ez, hiszen évről-évre több köbméter szeméttől tisztítottuk meg közösen a város területét. Idén április 6-án újra közös hulladékgyűjtésre hívjuk a lelkes önkénteseket. Az országos akciót idén őszre hirdette meg a Földművelésügyi Minisztérium, de a meglévő tavaszi szemétszedés hagyományát szeretné megtartani városunk vezetése.

2016 tavaszán a TeSzedd! akció keretében is több köbméter szemetet gyűjtöttek össze a helyi önkéntesek.

A délutáni akció során kesztyűt, zsákot az önkormányzat biztosít az önkénteseknek. Kérjük, aki teheti láthatósági mellényt hozzon magával! Az április 6-án, 13 órától kezdődő szemétgyűjtésre a Polgármesteri Hivatal előtt lesz majd a gyülekező. Az önkéntes akció befejezés 16 óra körül várható. Várjuk közösségek, baráti társaságok, osztályok segítő közreműködését, hogy együtt tegyünk városunk tisztaságáért! Jelentkezni lehet a 06-29/612-317 telefonszámon, vagy a princz.verona@monor.hu email címen.