Monori Kisállatbörze

2016. május 8. 00:00

Helyszín: Vásártér (Monor, Kossuth L. u. 163.)

 

Vasárnap rendezik a nyár végéig az utolsó kisállatbörzét Monoron

Városunkban szervezik évente hat alkalommal Közép-Európa egyik legnagyobb kisállat vásárát. Az ide érkező több ezer látogató jó hírét viszi Monornak országszerte és határainkon túl is.

Az idei évben már Monorral is jobban megismerkedhetnek az ide látogatók. A szervező Magyar Galamb és Kisállattenyésztők Országos Szövetsége és városunk vezetése együttműködésének köszönhetően egy városunkat bemutató stand is kialakításra kerül.

Helyi borok kóstolási lehetősége mellett, tájékozódhatnak a következő hetek programjairól, különböző szolgáltatókat ismerhetnek meg az érdeklődők. Bemutatkozik a pincefalu és monori kézművesek is: házi készítésű sajtokat, szappanokat és almából készült termékeket kínálnak helyi kistermelők.