Tájékoztatás rendelési változásokról, szünetekről

2021. szeptember 2., csütörtök, 09:30

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket. 

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

 

Rendelési szünetek

Sürgős esetben ügyelethez lehet fordulni!

 

Urológia:

Dr. Prekopp Gábor 2021.09.23 és 24-én  rendelése szünetel.

Ortopédia

Dr. Pethes Ákos 2021.09.23-án rendelése szünetel

Dr. Dezsőfi Ferenc 2021.09.20-án és 27-én rendelése szünetel

Ideggyógyászat

Dr. Sárkány Veronika 2021.09.16-án és 23-án rendelése szünetel

Ultrahang

Dr. Major Emőke 2021.09.13-án rendelése szünetel

Nőgyógyászat

Dr. Varga Márta 2021.09. 7-én és 14-én rendelése szünetel

 

Tisztelettel:

dr Csernus Zoltán s.k. rendelőintézet vezető főorvos