Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2020. július 20., hétfő, 10:21

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

Rendelési szünetek

 

Diabetológia

Dr. Szépkuti Sándor rendelése 08.31-ig szünetel.

 

Gyógytorna

Bokros Andrea rendelése 07.24-én szünetel.

 

Nőgyógyászat

Dr. Páczi Antal rendelése 07.22-én szünetel (helyette 07.27-én 14-16-ig rendel).

 

Szemészet

Dr. Siska Irén rendelése 07.27-én szünetel.

 

Urológia

Dr. Ottlecz István rendelése 07.21-ig szünetel.

Dr. Pánovics József rendelése 07.22-07.29-ig szünetel.

 

Sebészet

07.02-tól Dr. Hittner Gábor rendelése megszűnik.

Július hónapban a gyömrői rendelő sebészeti szakrendelése fogadja területünk betegeit.

(Várhatóan augusztustól ismét lesz Monoron sebészeti rendelés kedden 16-19-ig.)

 

Tüdőgondozó

Dr. Bende Zoltán pénteki rendelései 08.28-ig szünetelnek, helyette keddi napokon rendel.

Dr. Burzuk Valéria rendelése 07.17-ig szünetel.

 

Szakorvoshoz kötött gyógyszer felírását lehetőleg e-mailen (titkarsag.monor@bajcsy.hu) vagy telefonon kérje!

 

Szájmaszk viselése a rendelő területén kötelező!

 

Láz, köhögés, fulladás esetén a beteget csak az előzetes háziorvosi szűrés megtörténtét is igazoló beutalóval fogadhatjuk!

 

Minden korábban kiadott  gyógyszerszedési javaslat a járványveszélyt követő 90 napig érvényes marad, megújítást kérni tehát nem kell!