Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2019. április 15., hétfő, 15:07

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

Rendelési szünetek

 

2019.04.19-én (pénteken) és 04.22-én (hétfőn) a rendelőintézet zárva tart, a rendelések szünetelnek.

sürgős esetben ügyelethez lehet fordulni.

 

 

 

 

 

 

Belgyógyászat-Diabetológia

Dr. Kocsi Anikó rendelése 04.25-05.02-ig szünetel.

Dr. Szépkuti Sándor rendelése bizonytalan ideig szünetel.

 

Gyógytorna

Pozbai-Kuti Ildikó rendelése 04.18-án szünetel.

 

Ideggondozó

Dr. Szabó Mónika rendelése 04.15-én szünetel.

Dr. Almási Krisztina rendelése 04.16-05.03-ig szünetel.

 

Kardiológia

Erőfeszítéseink ellenére sajnos a helyettesítést mégsem sikerült megoldani, ezért Dr. Dudás Anikó betegsége alatt, előreláthatólag 2019.05.31-ig a rendelései helyettesítés nélkül szünetelnek.

 

Nőgyógyászat

Dr. Takáts Szabolcs rendelése 04.23-án és 04.30-án szünetel.

 

Plasztikai Sebészet

04.25-én szünetel.

 

Szemészet

Dr. Siska Irén rendelése 04.23-04.25-ig szünetel.

 

Urológia

Dr. Ottlecz István rendelése 04.16-án szünetel.