Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2017. szeptember 25., hétfő, 08:16

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

Belgyógyászat

10.05 Dr. Kocsi Anikó

 

Bőrgyógyászat

09.25-10.03 Dr. Schmidt Helga

 

Fül-Orr-Gégészet-Audiológia

09.28 Dr. Jakab György

 

Gyógytorna

09.20-09.22 Pozbai-Kuti Ildikó

 

Ideggondozó

Dr. Szabó Mónika rendelése bizonytalan ideig szünetel.

 

Pszichiáter

09.19-09.27 Rácz Lajos

 

Reumatológia

09.28 Dr. Csernus Zoltán

 

Urológia

09.21-10.05 Dr. Prekopp Gábor