Szakorvosi Rendelőintézet elmaradó rendelései

2017. március 24., péntek, 09:11

Monor Város Önkormányzatát is sok esetben keresték és keresik a rendelő működéséhez köthetően. Bár a rendelő működtetése nem az önkormányzat hatásköre, városunk vezetése lehetőségeihez képest eddig is mindenben segítette a szakrendelő működését.

A jövőben az önkormányzat azzal is hozzájárul a lakosság tájékoztatásához, hogy az előre tervezetten elmaradó és változó rendelésekről a megújult városi honlapon és a város hivatalos facebook oldalán is tájékoztatja a monoriakat és az érdeklődőket.

Fontos ez azért is, mert sok esetben kötik Monorhoz az egészségügyi ellátás során tapasztaltakat. Az ellátási körzet közel 50.000 (egyes ellátási területeken 90.000) lakosa, csak tavaly több mint 180.000 esetben fordult orvoshoz Monoron, fontos városunk vezetésének is, hogy ne elégedetlenül távozzanak Monorról.

Az integrálást követően a rendelő honlapját a http://www.monorszakrendelo.hu/ címen érik el, és az itt található elérhetőségeken tudnak a szakrendelő vezetése felé visszajelzést küldeni a rendelő működéséről.

A Monori Szakrendelő tervezett rendelési szünetei a következő hetekben:

Fül-Orr-Gégészet

04.16 Dr. Jakab György
Dr. Trencsényi György bizonytalan ideig nem rendel.

Ideggyógyászat

03.27

Kardiológia

03.23 Dr. Dudás Anikó

Nőgyógyászat

03.24 és 03.28 Dr. Takáts Szabolcs

Ortopédia

03.23 Dr. Pethes Ákos (Helyette rendel: 03.30)

Plasztikai Sebészet

03.30, 04.13

Ultrahang

04.03-04

2017.04.14. munkaszüneti nap, a rendelőintézet zárva tart.
Sürgős esetek az Ügyelethez fordulhatnak.