Remek idegenbeli győzelemmel, továbbra is listavezető az NBIII-as labdarúgó csapatunk

2016. október 11., kedd, 08:17

Debrecenbe látogatott hétvégén a Monor SE felnőtt férfi focicsapata. Az egykor NBI-es meccseknek helyet adó Oláh Gábor utcai stadionban a DVSC első osztályú csapatának tagjaival megerősített együttes várta a tabellát vezető csapatunkat.

A hosszú utazás ellenére remek első félidei játékot produkáltunk, ennek eredményeképpen már a szünetben vezettünk 0-1 arányban. A második félidőben egyenlíteni tudott a hazai csapat, ám szinte a középkezdésből góllal tudtunk válaszolni! A Debrecen mindent megtett az egyenlítésért, ám védelmünk is jól zárt, így 2-1-es monori sikerrel végződött a találkozó.

A Debrecenben elért győzelem utáni csapatkép. Fotó: monorse.hu

Horváth Dávid edző így értékelt a Monor SE megújult honlapján:
- A négy visszajátszóval felálló debreceniek ellen egy nagyon jó mérkőzést produkáltunk. Az, hogy a hazaiak egyenlítő találata után, egy perccel már újra vezettünk, bizonyítja, hogy fejben erősek voltunk, ez döntötte el a három pont sorsát.

Tizedik bajnokiból hét alkalommal is győztesen hagyta el a pályát a csapat, aminek köszönhetően az első helyről várhatjuk a szombati, hazai mérkőzést. HAJRÁ MONOR!